Kraavi 10, 11215, Tallinn kraavikroll@kraavila.edu.ee 6559 664

Kontakt

Töötajate kontaktid

Töötajate kontaktid

 

Rühm Lepatriinu


Õpetaja: Tatjana Kin
tatjana.kin@kraavila.edu.ee

Assistent: Reili Rohtväli
reili.rohtvali@kraavila.edu.ee

Õpetajaabi: Galina Gergankina
galina.gergankina@kraavila.edu.ee



Rühm Sipsik


Õpetaja: Maria Markus
maria.markus@kraavila.edu.ee

Assistent: Kersti Ruus
kersti.ruus@kraavila.edu.ee

Õpetajaabi: Maarja Grünbaum
maarja.grünbaum@kraavila.edu.ee
 


Rühm Liblikad


Õpetaja: Katrin Sillavere    
katrin.sillavere@kraavila.edu.ee

Assistent: Tiina Romandi    
tiina.romandi@kraavila.edu.ee

Õpetajaabi: Carmen Sahtel    
carmen.sahtel@kraavila.edu.ee



Rühm Puhhid


Õpetaja: Signe Kuristik
signe.kuristik@kraavila.edu.ee

Assistent: Svetlana Krüner   
svetlana.kruner@kraavila.edu.ee

Õpetajaabi: Raile Paju
raile.paju@kraavila.edu.ee
 


Rühm Öökullid


Õpetaja: Ene Orav
ene.orav@kraavila.edu.ee

Assistent: Kätlin Nässi
katlin.nassi@kraavila.edu.ee

Õpetajaabi: Tiina Türnpuu
tiina.turnpuu@kraavila.edu.ee

 

Rühm Krõllid


Õpetaja: Eliko Karu
eliko.karu@kraavila.edu.ee

Assistent: Kaidi Kala
kaidi.kala@kraavila.edu.ee

Õpetajaabi: Natalia Sismejeva
natalia.sismejeva@kraavila.edu.ee

 

Rühm Tiigrid


Õpetaja: Anu Kauber
anu.kauber@kraavila.edu.ee

Assistent: Siiri Liik
siiri.liik@kraavila.edu.ee

Õpetajaabi: Anastassija Beljakova
anastassia.beljakova@kraavila.edu.ee

 

Rühm Lotted


Õpetaja: Silja Sipelga
silja.sipelga@kraavila.edu.ee

Assistent: Maris Heinola
maris.heinola@kraavila.edu.ee

Õpetajaabi: Martha Kuusküll
martha.kuuskull@kraavila.edu.ee
 


Rühm Tähekesed


Õpetaja: Kati Suur
kati.suur@kraavila.edu.ee

Assistent: Silja Männisalu
silja.mannisalu@kraavila.edu.ee

Õpetajaabi: Lilli Kiviaed
lilli.kiviaed@kraavila.edu.ee
 


Rühm Vembu-Tembu


Õpetaja, logopeed: Marii Sillasoo
marii.sillasoo@kraavila.edu.ee

Assistent: Mairit Pärna
mairit.parna@kraavila.edu.ee

Õpetajaabi: Annika Hallikmägi
annika.hallikmagi@kraavila.edu.ee

 

Rühm Õnneseened


Õpetaja, eripedagoog: Yuliya Chicherina
yuliya.chicherina@kraavila.edu.ee

Assistent: Karmen Stimmer
karmen.stimmer@kraavila.edu.ee

Õpetajaabi: Virge Laigna
virge.laigna@kraavila.edu.ee
 


Tugispetsialistid


Üldlogopeed: Helle Uuring
helle.uuring@kraavila.edu.ee
 


Muusika ja liikumine:


Muusikaõpetaja: Velve Pärtel
velve.partel@kraavila.edu.ee

Liikumisõpetaja: Annely Põder
annely.poder@kraavila.edu.ee
 

Viimased uudised ja teated

Kõik uudised
07.06.2024

Töövarju päev

Rahumäe Põhikoolis oli 6.juunil töövarjupäev, mis tähendab, et õpilased suundusid üle linna, erinevatele töökohtadele töövarjudeks.
Loe pikemalt
arrow
03.06.2024

Lasteaia sünnipäev

1.juunil sai lasteaed Kraavikrõll 74.aastaseks. Sel puhul toimus 3.juunil sünnipäevapidu. 
Loe pikemalt
arrow
29.05.2024

Põnevad külalised

Esmaspäeval, 27.mail,  käis oma lemmikloomadega lastel külas meie armas jalgpallitreener Kristina.
Loe pikemalt
arrow